Samorząd Uczniowski pragnie złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły.
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących tego co już za nami, jak również planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech wszystkich napełni uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w poczucie bezpieczeństwa i pokoju w nowym 2020 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
życzy Samorząd Uczniowski