Z radością informujemy, że uczennica klasy VII a, Karolina Sideł, jest jedną z 265 osób, które w roku szkolnym 2018/2019 otrzymały stypendium w ramach projektu pn. Świętokrzyski program stypendialny w ramach RPO WŚ 2014-2020 Oś priorytetowa 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Działanie 8.3 Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, Podziałanie 8.3.5 Realizacja programu stypendialnego skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych. Stypendium w kwocie 3800 zł. Uczennica może przeznaczyć na zakup pomocy naukowych, opłacenie kursów rozwijających jej zainteresowania, itp. Opiekunem naszej stypendystki jest nauczycielka matematyki, pani Katarzyna Iwaszczuk.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Społeczność szkolna