Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła bierze udział w Akcji charytatywnej "Paczuszka dla maluszka". W tym roku będziemy pomagać domom dziecka w Pacanowie prowadzonym przez siostry ze Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. Akcja polega na zbieraniu artykułów higienicznych dla dzieci i młodzieży. Najbardziej potrzebne są żele pod prysznic, szampony, pasty i szczoteczki do zębów dla młodzieży, podpaski, papier toaletowy, kapsułki do zmywarki, ręczniki papierowe, żele do wc, chusteczki higieniczne, płyny do płukania, proszki do prania, płyny do mycia podłóg, mydła w płynie, pampersy nr 5. Artykuły można zostawić w przedsionku w szkole pod choinką z bombkami z logo akcji.
Henryka Karyś
Nauczyciel ZSP w Daleszycach