Dnia 28 września 2024 r. podczas Daleszyckiego Jarmarku na Świętego Michała nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pn. „Jesień w przyrodzie”, którego organizatorami byli: Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna, Nadleśnictwo Daleszyce oraz Straż Miejska w Daleszycach. Głównym celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie umiejętności plastycznych oraz zachęcanie do poszerzenia wiedzy na temat flory i fauny.
Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Daleszycach wyróżnili się dużą pomysłowością i wrażliwością artystyczną zdobywając w konkursie wysokie miejsca.
I miejsce - Hanna Łatasiewicz, klasa I b
II miejsce - Blanka Godek, klasa III b
III miejsce - Anna Rychel, klasa I b
Wyróżnienie: Barbara Kwiatek, kl. I b, Bartosz Smołuch kl. III b
Laureaci zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy.
Elżbieta Fortuńska
Aneta Gołuchowska
nauczyciele ZSP w Daleszycach